fbpx

Kampanie TikTok Ads

Bądź o krok przed konkurencją! TikTok to już nie tylko tańczące nastolatki i dzieci, dzisiaj na tą platformę wchodzą największe marki na świecie, bo świetnie zdają sobie sprawę z potencjału jaki drzemie w tej platformie.

Dzięki TikTokowi i video robionemu z ręki możesz osiągnąć lepsze rezultaty niż tworząc super dopicowaną kampanie wideo do tradycyjnych mediów, czy też na YouTube.

100 000 wyświetleń w miesiąc za grosze to tutaj nie problem.

Wybierz tą usługę jeżeli zależy Ci na:

 • zwiększonej rozpoznawalnośći marki
 • zwiększonej liczbie wyświetleń Twoich wideo
 • zwiększonej sprzedaży
 • zwiększonej liczbie klientów
 • wyższym zwrocie z inwestycji (ROAS)

Co wyróżnia kampanie TikTok Ads?

Informacje w pigułce

Na TikToku mamy zaledwie 2-3 sekundy na zwrócenie uwagi odbiorcy, dlatego sprawdzają się tam 'informacje w pigułce', które najlepiej zmieścić w 30-60 sekundach. Dlatego przekaz w tym medium jest bardzo dynamiczny i potrafi zaangażować odbiorcę.

Niebanalny algorytm

Na TikTokowym koncie, które dopiero wystartowało i wrzuciło pierwszy film możemy uzyskać setki tysięcy wyświetleń już w pierwszy dzień. Wszystko zależy od contentu jaki tam udostępnimy. Jeżeli się okaże, że video stanie się viralem, sukces gwarantowany. Jak dokładnie działa algorytm TikToka? System poleca treści, oceniając filmy na podstawie kombinacji czynników — zaczynając od zainteresowań, które wyrażasz jako nowy użytkownik i dostosowując się do filmów, które wskazujesz, że Cię nie interesują.

Popularność

TikTok stał się już popularniejszy od Google pod względem wyświetleń domeny. Właśnie teraz jest najlepszy moment (2022r) aby zacząć działać na TikToku. Teraz gdy jesteśmy w stanie pozyskać obserwujących nawet za 0,05zł od 1 followersa.

Jak przebiega współpraca?
Konsultacja
Strategia
Działanie
Optymalizacja
Wyniki
Co mnie wyróżnia?
Darmowe konsultacje

Przed podjęciem decyzji o współpracy ze mną, umów się ze mną na darmową konsultację na której ustalimy Twoje cele i strategię działania.

Dokładna analityka

Dokładnie analizuję dane wykorzystując do tego popularne narzędzie Google Analytics 4. Dodatkowo w razie potrzeby używam map ciepła typu hotjar.

Osiągane wyniki

Moje działania skupiają się na osiąganiu jak najlepszej sprzedaży, tak aby obie strony były zadowolone maksymalnie jak się da.

Skontaktuj się ze mną

  Email

  kontakt@malecmarketing.pl

  Telefon

  +48 886 475 695